Trzy obiekty

Jedna osoba kontaktowa
Nieograniczone możliwości ORGANIZACYJNE

MAMY LOKALIZACJĘ NA KAŻDE WYDARZENIE

PlanujeciePaństwo konferencję, kongres lub spotkanie członkowskie? Szukaciewyjątkowego miejsca na swój wymarzony ślub?Chcielibyście zorganizować uroczystość rodzinną lub firmową i zarezerwować jednocześnie program towarzyszący?

Trzy pierwszorzędne lokalizacje dla Państwa imprezy we Frankfurcie nad Odrą

Dysponujemy największymi i najbardziej atrakcyjnymi obiektami kulturalnymi i imprezowymi w mieście: Kleist Forum, Salą Koncertową „Carla Philippa Emanuela Bacha” oraz CentrumKonferencyjno-Widowiskowym Messehallen.

Czy to zalany światłem nowoczesny budynek, gotycka nawa czy wielofunkcyjne hale położone w zieleni – każdy obiekt oferuje Państwu inne zalety!

Wszystkie nasze obiekty wyposażone są w najnowocześniejszą technologię i mogą być dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy idealną przestrzeń i oprawę na każdą okazję – od 20 do 4000 gości.

Kongresy, targi, imprezy sportowe, uroczystości firmowe, wesela, urodziny, bankiety, bale, wystawy czy prezentacje–nasze lokalizacje będą strzałem w dziesiątkę!

Za kulisami nasz doświadczony personel zadba o profesjonalną obsługę Państwa imprezy. Do Państwa dyspozycji będzie przy tym stała osoba kontaktowa.

Wszystko po to, by Państwa wydarzenie było niepowtarzalnym przeżyciem!

Przegląd różnych możliwości naszychobiektówznajdą Państwo w broszurze informacyjnej.

Serdecznie zapraszamy

(w języku niemieckim)

Tutaj mogą Państwo pobrać szczegółowe informacje na temat właściwości i zalet naszych obiektów, w których zorganizować można imprezy, kongresy, konferencje, spotkania, uroczystości firmowe lub rodzinne. By ułatwić Państwu planowanie bankietu, przyjęcia świątecznego lub wymarzonego wesela, w broszurze podajemy informacje na temat pojemności sal, planów miejsc siedzących i szczegółów technicznych. Dysponujemy nie tylko odpowiednią lokalizacją, ale jesteśmy również niezawodnym partnerem w realizacji Państwa pomysłów.

Kleist Forum

W sercu miasta

Uniwersalny obiekt na każdy rodzaj imprezy

Położone w centrum miasta Kleist Forum jest nowoczesną, zalaną światłem „świątynią kultury”. Szukają Państwo sali na panel dyskusyjny, uroczystą imprezę, posiedzenie, konferencję lub większy kongres?

Ogromna sala teatralna z pełną sceną, obszerne foyer i galeria oraz kilka sal konferencyjnych o różnej wielkości umożliwią organizację wydarzeń dla liczby gości od 7 do 700.

Foyer
Großer Saal
Wandelhalle
Sala konferencyjna K4a
Foyer
Sala konferencyjna K4c
Sala konferencyjna K2
Darstellbar

(w języku niemieckim)

Tutaj mogą Państwo pobrać szczegółowe informacje oraz dane techniczne dot. pomieszczeń Kleist Forum, potrzebne do zaplanowania posiedzeń, konferencji lub spotkań.

Messehallen

Idealne miejsce na koncert

Największe miejsce wydarzeń we wschodniej Brandenburgii

Centrum Konferencyjno-Widowiskowe Messehallen gwarantujenajlepsze warunki do organizacji imprez dla dużej liczbyodwiedzających, takich jak koncerty, zawody sportowe, bale i oczywiście targi. W trzech halach o łącznej powierzchni 6800 m2 oferujemy wszystko, co jest potrzebne do organizacji dużych imprez do 4000 osób.Nawet przy zachowaniu związanych z pandemią koronawirusaaktualnych wymogów dotyczących odstępówmożemy zapewnić miejsca siedzące dla ponad 700 gości.

Różnorodne koncepcje pomieszczeń i hal,parterowe i przestronne powierzchnie dostawcze oraz mobilne konstrukcje sceniczne i trybunowe umożliwiają nieograniczone pomysły na organizację imprez.Kurtyny i sufity akustyczne, wydzielona strefa backstage z w pełni wyposażonymigarderobami dla artystów, a także wystarczająca ilość miejsc parkingowych dla gości i logistykisprawiają, że jest to idealna lokalizacja dla organizatorów koncertów.

Widok z lotu ptaka
Halle 1
Halle 3
Foyer
Halle 1
Wygląd z zewnątrz
Halle 1
Halle 4

(w języku niemieckim)

Tutaj mogą Państwo pobrać szczegółowe informacje oraz dane techniczne dot. Centrum Konferencyjno-Widowiskowego Messehallen, potrzebne do zaplanowania pokazów, targów, kongresów, posiedzeń, czy prezentacji produktów.Czy to impreza sportowa, bankiet czy bal - oferujemy odpowiednią lokalizację na Państwa wydarzenie!

SALA KONCERTOWA

„Carl Philipp Emanuel Bach“

Wspaniała architektura sakralna

Dawny kościół franciszkański położony bezpośrednio nad Odrą oferuje wyjątkową scenerię dla szczególnych wydarzeń. Pod wysokim, drobno zdobionym sklepieniem krzyżowo-żebrowym Państwa goście doświadczą wyjątkowej atmosfery. Czarujący dziedziniec wewnętrzny i równie ciekawa architektonicznie sala w budynku prób sprawią, że średniej wielkości imprezy do 600 osób staną się niezapomnianym przeżyciem.

Ale nie wszystko w tych dostojnych murach jest zabytkowe: Nasi specjaliści wyposażą Państwa wydarzenie w najnowszą technikę oświetleniową i nagłośnieniową. Wszystko to sprawia, że Sala Koncertowa jest idealnym miejscem na koncerty muzyki klasycznej, uroczystości, bale czy imprezy firmowe.

Großer Saal
Kammermusiksaal
Großer Saal
Großer Saal
Sklepienie zdobione freskami
Oberes Foyer
Oberes Foyer
Wygląd z zewnątrz

(w języku niemieckim)

Tutaj mogą Państwo pobrać szczegółowe informacje oraz dane techniczne dot. Sali Koncertowej, potrzebne do zaplanowania uroczystości firmowej, koncertu lub balu.

Wszystkie dokumenty do pobrania

Broszura informacyjna dot. naszych obiektów

Informacje dot. Kleist Forum

Informacje dot. Messehallen

Informacjedot. Sali Koncertowej

Kontakt

Messe und Veranstaltungs GmbH
Platz der Einheit 1
15230 Frankfurt (Oder)

Telefon: +49 335 4010-0
E-Mail: tagungen@muv-ffo.de

Kleist Forum
Platz der Einheit 1
15230 Frankfurt (Oder)

www.kleistforum.de

Zapytania o rezerwację: Michel Lahayn
Telefon: +49 335 4010-204
E-Mail: m.lahayn@muv-ffo.de

Kierownictwo techniczne: Stefan Welker
Telefon: +49 335 4010-500
E-Mail: s.welker@muv-ffo.de
Fax: +49 335 4010-145

Messe Frankfurt (Oder)
Messering 3
15234 Frankfurt (Oder)

www.messe-frankfurt-oder.de

Zapytania o rezerwację oraz kierownictwo techniczne: Christian Türke
Telefon: +49 335 66588-33
E-Mail: c.tuerke@muv-ffo.de

Konzerthalle
Lebuser Mauerstraße 4
15230 Frankfurt (Oder)

www.konzerthalle-bach.de

Zapytania o rezerwację: Michel Lahayn
Telefon: +49 335 4010-204
E-Mail: m.lahayn@muv-ffo.de

Kierownictwo techniczne: Stefan Welker
Telefon: +49 335 4010-500
E-Mail: s.welker@muv-ffo.de
Fax: +49 335 4010-145

Bildnachweise: ©IR Stone/shutterstock.com, ©Pexels/pixabay.com

JESTEŚMY ORGANIZATORAMI WYDARZEŃ MIASTA

Jako wiodący organizator wydarzeń kulturalnych we wschodniej Brandenburgii prowadzimy we Frankfurcie nad Odrą trzy pierwszorzędne obiekty: Kleist Forum, Salę Koncertową „Carla Philippa Emanuela Bacha” oraz Centrum Konferencyjno-Widowiskowe Messehallen.

Od 2001 roku spółka Messe und Veranstaltungs GmbH oferuje w nadodrzańskim mieście sztukę, kulturę, rozrywkę i targi. Stawiamy na różnorodność miasta i regionu.

Koncerty, teatr, odczyty, komedia czy balet – w Kleist Forum, Sali Koncertowej i Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Messehallen każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukacie Państwo kultury i dobrej rozrywki, to trafiliście we właściwe miejsce.

Za kulisami, 50 profesjonalnych i doświadczonych pracowników działa ramię w ramię, by zapewnić sukces około 500 imprez, które odbywają się każdego roku.

Festiwale, takie jak Dni Kleista, festiwal muzyki świata transVOCALE oraz polsko-niemieckie Dni Muzyki nad Odrąniczym magnes przyciągają gości ponad granicami. Jesteśmy również partnerem studenckiego festiwalu teatralnego UNITHEA.

Organizacja tradycyjnego Miejskiego Święta Hanzy „Bunter Hering & Swawolny Kogucik” czyni nas organizatorami największego polsko-niemieckiego święta miejskiego. Również przez nas organizowany jest jarmark bożonarodzeniowy Oderweihnacht oraz wiele innych imprez miejskich. 

Organizatorom występów gościnnych oraz organizatorom konferencji, kongresów i innych wydarzeń oferujemy wszelkie możliwościnaszych różnorodnychobiektów wraz z pełną i kompetentną obsługą.

Kultura, turystyka i marketing stanowią dla nas jedność. Dlatego odpowiadamy również za marketing miejski dwumiasta Frankfurt nad Odrą – Słubice, a także prowadzimy Polsko-Niemiecką Informację Turystyczną.

Naszym celem jest działalność „Ohne Grenzen. Bezgranic.“

ZESPÓŁ

Dyrektor
Bernd Vorjans
+ 49 335 40 10-101

Asystentka dyrektora
Izabela Mihajlovic
+ 49 335 40 10-101
info@muv-ffo.de

Adres:
Messe und Veranstaltungs GmbH

Platz der Einheit 1
15230 Frankfurt (Oder)
+49 335 40 10-0

Kierownik artystyczny/literacki
Florian Vogel
+ 49 335 40 10-200
f.vogel@muv-ffo.de

Zastępca kierownika artystycznego
Peter Kilian Schmeink
+49 335 40 10-200

Biuro artystyczne+49 335 40 10-205
h.pohl@muv-ffo.de

Teatr Młodych/pedagogika teatralna
Peggy Einenkel
+49 335 40 10-201
p.einenkel@muv-ffo.de

Teatr Obywatelski w Kleist Forum
Hannes Langer
+49 335 40 10-202
h.langer@muv-ffo.de

Adres:

Kleist Forum
Platz der Einheit 1
15230 Frankfurt (Oder)
+49 335 40 10-0
www.kleistforum.de

Biuro artystyczne
Peter Kilian Schmeink
+49 335 40 10-203
k.schmeink@muv-ffo.de

Wynajem
Michel Lahayn
+49 335 40 10-204
m.lahayn@muv-ffo.de

Specjalista ds. techniki estradowej
Patrice Studier
+49 335 66 388 28
p.studier@muv-ffo.de

Technik estradowy
Andre Kieser
+49 335 66 388 26 (Konzerthalle)
a.kieser@muv-ffo.de

Adres

Konzerthalle „Carl Philipp Emanuel Bach“
Lebuser Mauerstraße 4
15230 Frankfurt (Oder)
www.konzerthalle-bach.de

Kierownik działu
Christian Türke
+49 335 66 5 88 33
c.tuerke@muv-ffo.de

Asystent kierownika działu
Andy Vollmer
+49 335 66 5 88 32
a.vollmer@muv-ffo.d

Technik estradowy
Rico Benicke
+49 335 66 588 33
r.benicke@muv-ffo.de

Technik estradowy
Andy Sänger
+49 335 66 588 33
a.sänger@muv-ffo.de

Adres

Messehallen
Messering 3
15234 Frankfurt (Oder)
www.messehalle-frankfurt-oder.de

Kierownik działu
Tomasz Pilarski
+49 335 61 00 80 22
t.pilarski@muv-ffo.de

Referentka ds. marketingu miejskiego
Linda Pickny
+49 335 61 00 80 16
l.pickny@muv-ffo.de

Wydarzenia / Miejskie Święto Hanzy
Robert Reuter
+49 335 61 00 80 23
r.reuter@muv-ffo.de

Asystentka w dziale marketingu miejskiego
Heike Hürrig
+49 335 61 00 80 20
h.huerrig@muv-ffo.de

Informacja Turystyczna
Aneta Szczesniewicz
+49 335 61 00 80 12
aneta@muv-ffo.de

Redaktorkakalendarza wydarzeń
Frankfurtu nad Odrą i Słubic

Hanna Lech
+49 335 61 00 80 17
h.lech@muv-ffo.de

Adres:

Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna
w Domu Bolfrasa przy Marktplatz
Große Oderstraße 29
15230 Frankfurt (Oder)
+49 335 61 00 80 (0)
www.frankfurt-slubice.eu

Kierowniczka działu
Nora Weise
+49 335 40 10-400
n.weise@muv-ffo.de

Marketing kultury
Sonja Jenning
+49 335 40 10-401
presse@muv-ffo.de

Sprzedaż i system sprzedaży biletów
Alice Hartnigk
+49 335 40 10-402
a.hartnigk@muv-ffo.de

Kasa
Grit Brestrich, Ines Purps, Karola Lehming, Petra Strese
+49 335 40 10-120
ticket@muv-ffo.de

Wynajem
Michel Lahayn
+49 335 40 10-204
m.lahayn@muv-ffo.de

Adres:

Messe und Veranstaltungs GmbH
Platz der Einheit 1
15230 Frankfurt (Oder)
+49 335 40 10-0
www.oder-events.de

Kierownik działu
Stefan Welker
+49 335 40 10-500
s.welker@muv-ffo.de

Asystent techniczny
Kay Claus Volbehr
+49 335 40 10-507
k.volbehr@muv-ffo.de

Asystent techniczny / Administrator IT
Jürgen Desch
Telefon: +49 335 40 10-501
E-Mail: j.desch@muv-ffo.de

Specjalista estradowy
Ralf Dietrich
+49 335 40 10-508
E-Mail: r.dietrich@muv-ffo.de

Specjalista ds. oświetlenia
Henry Winter
+49 335 40 10-521
h.winter@muv-ffo.de

Technik estradowy
Thomas Marzinski
+49 335 40 10-508
t.marzinski@muv-ffo.de

Technik estradowy
Dirk Lutz
+49 335 40 10-508
d.lutz@muv-ffo.de

Technik estradowy
Stefanie Schlenstedt
+49 335 40 10 520
s.schlenstedt@muv-ffo.de

Technik estradowy
Martin Niederwieser
+49 335 40 10-524
m.niederwieser@muv-ffo.de

Technika w budynku Kleist Forum
Karsten Mielke
Telefon: +49 335 40 10-519
E-Mail: k.mielke@muv-ffo.de

Technika w budynku Kleist Forum
Ivo Wittmann
Telefon: +49 335 40 10-518
E-Mail: i.wittmann@muv-ffo.de

Technika w budynku Kleist Forum
Ralf Noack
Telefon: +49 335 40 10-503
E-Mail: r.noack@muv-ffo.de

Technik estradowy
Andre Kieser
+49 335 40 10 523
a.kieser@muv-ffo.de

Adres:

Kleist Forum
Platz der Einheit 1
15230 Frankfurt (Oder)
+49 335 40 10-0
www.kleistforum.de

Kierownik działu finansowego i personalnego
Marcus Kieper
+49 335 40 10-106
m.kieper@muv-ffo.de

Kadry
Martina Suckow
+49 335 40 10-102
m.suckow@muv-ffo.de
bewerbung@muv-ffo.de

Księgowość
Cindy Reimann
+49 335 40 10-104
c.reimann@muv-ffo.de

Księgowość
Gabriela Bense
+49 335 40 10-103
g.bense@muv-ffo.de

Adres:

Messe und Veranstaltungs GmbH
Platz der Einheit 1
15230 Frankfurt (Oder)
www.oder-events.de